درباره ما


معرفی شرکت :

شرکت چرخه صنعت پترو (سهامی خاص) در سال 1385 با توجه به نیاز صنایع نفت، گاز، پتروشیمی و نیروگاهی این مرز و بوم،در زمینه خدمات فنی،مهندسی، بازرگانی و ارایه خدمات مهندسی خرید فعالیت خود را آغاز نمود.

اهداف اصلی شرکت :

ارائه خدمات فنی مهندسی، مشاوره و امکان سنجی، اجرای طرح های صنعتی و همچنین تهیه، تامین و تدارکات کالا و تجهیزات اختصاصی در صنایع نفت،گاز و پتروشیمی با رویکرد ارایه خدمات به روشهای نوین الکترونیکی و کاهش هزینه های سربار خرید برای کارفرمایان محترم از محوری ترین اهداف این شرکت بوده است . درحال حاضر این شرکت با داشتن کادر مجرب و کارآزموده که سالهای متمادی در این صنعت افتخار همکاری با کلیه سازمانها و ادارات صنعت نفت کشور داشته و با استفاده از روشهای مشارکت و همکاریهای دوجانبه تخصصی با شرکت های بزرگ بین المللی با رویکرد ارائه خدمات بازرگانی،فنی و مهندسی به شرکت ها، صنایع مختلف و تمرکز بر فعالیت های مرتبط با حوزه فروش و خدمات پس از فروش مشغول به فعالیت می باشد. همچنین این شرکت با اخذ مدرک(ISO 9001-2008) در تلاش است سطح مدیریت، کیفیت ارایه خدمات و نهادینه کردن روشهای مشتری مداری را به سطح مطلوب و استاندارد بین المللی ارتقا دهد.

نگرش شرکت

باتوجه به ماهیت تکنولوژی، اکثر پروژه های صنعتی نیاز به هدایت و راهبری مهندسی دانش محور دارند. مدیریت مهندسی نه تنها در مورد فعالیتهای طراحی بلکه در کلیه مراحل اجرای یک پروژه از مراحل ابتدایی مطالعات تا زمان راه اندازی و بهره برداری واحد صنعتی نیازمند مدیریت مهندسی می باشد. این بخش شامل دپارتمان های ابزار دقیق، کنترل سیستم، F&G و پروسس پکیج می باشد و هر یک از این دپارتمان ها، کارشناسان متخصص در همان رسته را داراست.

بطور اجمالی و اختصار کلیه فعالیتهای مهندسی در پروژه ها شامل :

مطالعات امکان سنجی (Feasibility Study)

طراحی مهندسی پایه و تفصیلی

تهیه اسناد مناقصه پروژها

نظارت بر طراحی و قرارداد پروژه ها (MC)

نظارت بر فعالیتهای اجرایی در سایت

مدیریت منابع و هزینه ها در پروژه های ساخت ، اجرا و خرید (EPC)

 

آنچه ما را متفاوت میکند :

شرکت چرخه صنعت پترو آمادگی تهیه و تامین انواع اقلام اصلی و یدکی (Spare Part) را دارد که در حال حاضر کمیاب و نایاب بوده و یا زمانبری زیادی را به جهت بازکردن LC و اعتبارات اسنادی می طلبد. علاوه بر موارد ذکر شده، قیمت و زمان مورد نیاز جهت تامین آن، بسیار پایین و قابل رقابت با کلیه تامین کنندگانی می باشد که از روش های معمول و طولانی استفاده می نمایند.

آن گونه که در چارت سازمانی شرکت مشاهده خواهیم نمود کلیه نفرات شرکت، فارغ التحصیلان دانشگاههای رده اول کشور مانند صنعتی شریف، تهران، امیرکبیر و … بوده که چندین سال در زمینه طراحی، مهندسی تهیه و تامین (Procurement) انواع اقلام، دارای سابقه و تجربه کافی در پستهای مدیریتی ( مدیر پروژه، مدیر مهندسی، مدیر بازرگانی و خرید خارجی و … ) می باشند .